fbpx
8

Zdecydowałam się na naukę angielskiego u Oli z polecenia mojej przyjaciółki. Od pierwszych zajęć Ola położyła nacisk na ośmielenie mnie jeśli chodzi o mówienie w języku angielskim.

Uczę się angielskiego od wielu lat, ale dopiero nauka z Olą sprawiła, że mówię po angielsku bez obaw. Zajęcia są w pełni dostosowane do moich potrzeb zarówno tematyką, jak i sposobem ich prowadzenia.

Zadnia domowe umożliwiają mi utrwalanie zdobytej wiedzy. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę uczyć się u Oli. Z całego serca polecam wszystkim, którzy chcą mówić w języku angielskim i efektywnie uczyć się tego języka i jego zastosowania w biznesie.

Wiktoria Jaros-Susicka, Chief Operating Officer – CCFOUND, Chief Executive Officer – Maxie Hill

1

Zanim skorzystałam z programu „Prezentacje dla perfekcjonistek”, trudno mi było stworzyć materiał, który byłby nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też angażował słuchaczy przez narrację. Mimo dobrej znajomości angielskiego nie potrafiłam stworzyć w nim tak przekonującej wypowiedzi, jak po polsku. Gdy dochodził do tego stres związany z posługiwaniem się językiem obcym, problem jeszcze narastał.

Cieszę się, że skorzystałam z marketingowego podejścia Oli, połączonego z doświadczeniem coachingowym i ogromną wiedzą lingwistyczną. Dzięki współpracy z nią czuję, że moja prezentacja opowiada historię, jest barwna i plastyczna, przemawia do wyobraźni odbiorców i przykuwa ich uwagę.

Ten program pomaga nie tylko  w przełamaniu własnych lęków, ale także w budowaniu marki osobistej w świecie biznesu. 

Ewelina Kołda, Trade Marketing Manager Poland/SEE, Spectrum Brands

7

Jaki jest efekt nauki w Gentle Way Academy? Odważyłam się mówić po angielsku z tym zasobem słów, który mam. Obniżyłam swój poziom perfekcjonizmu, co przyniosło mi ulgę. Staram się mówić tak, żeby skomunikować się z odbiorcą, zamiast na siłę tłumaczyć skomplikowane polskie zdania. Gdy myślę o poprowadzeniu szkolenia po angielsku, nie paraliżuje mnie już stres. Jestem raczej ciekawa, jak mi pójdzie. Absolutnie nie mam wątpliwości co do tego, czy dam sobie radę.

Podoba mi się to, że w zajęciach z Olą powtarzają się pewne stałe elementy. Są to przede wszystkim narzędzia do nauki (na przykład aplikacja do słówek) oraz usystematyzowana struktura lekcji. Czuję się bezpiecznie w tak stworzonych ramach. Z drugiej strony, jeśli nagle potrzebuję zmiany kierunku, bo pojawiła się nowa potrzeba, mogę liczyć na elastyczność i szybkie dostosowanie materiałów do nowej sytuacji.

Angelika Chimkowska, Social Selling Strategist, www.chimkowska.com

2

Na zajęcia do Oli trafiłam po ogromnym rozczarowaniu nauką z poprzednią lektorką, moje nastawienie było więc bardzo ostrożne i sceptyczne. Szybko zadziała się jednak magia i już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że nie będę mogła się doczekać kolejnego spotkania. Ola prowadzi zajęcia w sposób przemyślany, metodyczny oraz bardzo nowoczesny. Zajęcia nie mają nic wspólnego z nudnym szkolnym stylem, który wszyscy pamiętamy. Ola nie tylko samodzielnie przygotowuje materiały, ale też wyszukuje perełki, które pozwalają na rozwinięcie ciekawej dyskusji. Widzę, jak mój zasób wiedzy związany ze słownictwem branżowym (HR) regularnie się powiększa.

Bardzo cenię również to, że w każdym momencie mogę do Oli napisać, że mam konkretną potrzebę na kolejne zajęcia. Jest to bardzo pomocne, kiedy muszę np. przygotować się do przeprowadzenia prezentacji. Last but not least – Ola od początku wierzy w Ciebie i Twoje umiejętności i pozwala przełamać bariery, które przeszkadzają w swobodnej rozmowie po angielsku. A bardzo często właśnie o przełamanie tej bariery chodzi, prawda? 🙂

Aleksandra Gwara, People & Culture Manager, PixelAnt Games

6

Zdecydowałam się na kurs “Angielski w HR”, ponieważ potrzebowałam skupić się podczas zajęć na specjalistycznym słownictwie. To, co szczególnie cenię w zajęciach Oli, to świetne przygotowane, wielkie zaangażowanie w zajęcia i prawdziwą pasję uczenia — to taki typ nauczyciela, przy którym łatwo znaleźć motywację do nauki, nie tylko w czasie zajęć, ale także między nimi. Ola wykorzystuje różnorodne metody uczenia, świetnie dopasowuje zajęcia do potrzeb uczestników. To, co cenię szczególnie, to poczucie humoru, przyjazność i tworzenie bezpiecznej atmosfery do nauki i przekraczania swoich ograniczeń w używaniu języka angielskiego. Zajęcia mają bardzo praktyczny wymiar, który pomógł mi wzmocnić moje poczucie pewności siebie w używaniu języka.

Anna Dąbrowska, Szef Zespołu Rekrutacji, Rozwoju i Analiz HR

10

Lekcje z Olą pozwalają mi nie tylko odświeżyć mój nieco “zakurzony” język, którym kiedyś posługiwałam się dość biegle, ale przede wszystkim nabywać nowe, branżowe słownictwo.
Wielką wartością dodaną jest, że lekcje odbywają się w grupkach osób zaangażowanych w tematykę HR. Myślę, że jest to unikatowa cecha kursu. Tak jak unikatowe jest zaangażowanie Oli, dbanie o różnorodne aktywności podnoszące kompetencje językowe i utrzymanie naszej uwagi przez 90 minut online. Kurs polecam każdemu ekspertowi HR, który potrzebuje nabyć lub doszlifować angielski do używania w środowisku pracy.

Agnieszka Binek-Kaszyńska, Ekspert HR, PKP Energetyka

4

Podobała mi się przede wszystkim tematyka poruszanych na zajęciach zagadnień (związana z moją branżą) oraz aktywna formuła lekcji. Dzięki temu poszerzyłam zakres słownictwa, łatwiej mi jest teraz uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach, zaczęłam prowadzić krótkie moduły szkoleniowe po angielsku. Szukałam kursu, który jest nastawiony głównie na rozwijanie umiejętności mówienia i podejście tej szkoły okazało się bardzo trafionym wyborem. Jeśli masz podobne kryteria do moich, to polecam Ci z całego serca kursy z Olą.

Agnieszka Buśk, trenerka, coach, Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA

Ogromną zaletą zajęć z Olą  jest atmosfera. Każde zajęcia to tak naprawdę swobodna, niezobowiązująca pogawędka ze znajomymi, tyle że po angielsku. Mam poczucie, że każde spotkanie jest jakby skrojone na moją miarę, dopasowane maksymalnie do moich potrzeb – a przecież to zajęcia grupowe.

Po kilku zajęciach widać pierwsze efekty, zaczęłam używać bogatszego słownictwa. Szybciej zapamiętuję słówka dzięki śmiesznym, zapadającym w pamięć skojarzeniom. Zaczęłam też z odwagą proponować sesje coachingowe w języku angielskim.

Jeśli poszukujesz osób pozytywnie zakręconych, które w swobodnej atmosferze sprawią że zaczniesz w końcu używać angielskiego lub szukasz pomocy kogoś, kto pomoże naoliwić twoje trochę zardzewiałe konstrukcje gramatyczne, świetnie trafiłaś. Ola i jej zespół pomogą ci rozgadać Ci się na dobre, podrzucą w czasie zajęć słowa i konstrukcje, które mogą być Ci potrzebne w sytuacjach biznesowych, coachingowych czy po prostu w życiu codziennym.

Magda Banaszczyk, trenerka, coach, WszelkiWypadek.pl

11

Z całego serca polecam Aleksandrę Janowską, którą znam od wielu lat. Podziwiam ją za nowoczesne, interaktywne podejście oraz ciekawe narzędzia i skuteczne metody, szczególnie dla opornych 🙂 Doceniam szczególną dbałość o komfort pracy podczas nauki angielskiego oraz  zrozumienie moich potrzeb językowych, a nawet dopasowanie do braku czasu. Aleksandra to także bardzo żywa, ciekawa osobowość, a dla mnie to ogromna wartość dodana. Dobrze się rozmawia po angielsku o ciekawych rzeczach.

Sylwia Kalinowska psycholog, psychoterapeuta, coach, www.coachingdlakobiet.com

3

Lekcje angielskiego z Olą to przede wszystkim lekcje z osobą mającą pojęcie o metodyce nauczania, czego bardzo brakowało mi z moimi poprzednimi native speakerami. Lekcje są zaplanowane i konsekwentnie realizowane, dzięki czemu można zaobserwować realny progres. Ponadto zadania są bardzo różnorodne, a ich tematyka jest związana z moimi realnymi potrzebami zawodowymi. Właśnie takiego nauczyciela szukałam.

Magdalena Wielgos, Managing Partner, IT Puzzle Recruitment

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną lekcję próbną.