fbpx
Angielski w HR

Zdecydowałam się na kurs „Angielski w HR”, ponieważ potrzebowałam skupić się podczas zajęć na specjalistycznym słownictwie. To, co szczególnie cenię w zajęciach Oli, to świetne przygotowane, wielkie zaangażowanie w zajęcia i prawdziwą pasję uczenia – to taki typ nauczyciela, przy którym łatwo znaleźć motywację do nauki, nie tylko w czasie zajęć, ale także między nimi. Ola wykorzystuje różnorodne metody uczenia, świetnie dopasowuje zajęcia do potrzeb uczestników. To, co cenię szczególnie, to poczucie humoru, przyjazność i tworzenie bezpiecznej atmosfery do nauki i przekraczania swoich ograniczeń w używaniu języka angielskiego. Zajęcia mają bardzo praktyczny wymiar, który pomógł mi wzmocnić moje poczucie pewności siebie w używaniu języka.

Anna Dąbrowska

Szef Zespołu Rekrutacji, Rozwoju i Analiz HR

angielski dla kobiet

Podobała mi się przede wszystkim tematyka poruszanych na zajęciach zagadnień (związana z moją branżą) oraz aktywna formuła lekcji. Dzięki temu poszerzyłam zakres słownictwa, łatwiej mi jest teraz uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach, zaczęłam prowadzić krótkie moduły szkoleniowe po angielsku. Szukałam kursu, który jest nastawiony głównie na rozwijanie umiejętności mówienia i podejście tej szkoły okazało się bardzo trafionym wyborem. Jeśli masz podobne kryteria do moich, to polecam Ci z całego serca kursy z Olą.

Agnieszka Buśk, trenerka, coach

angielski dla kobiet

Ogromną zaletą zajęć z Olą  jest atmosfera. Każde zajęcia to tak naprawdę swobodna, niezobowiązująca pogawędka ze znajomymi, tyle że po angielsku. Mam poczucie, że każde spotkanie jest jakby skrojone na moją miarę, dopasowane maksymalnie do moich potrzeb – a przecież to zajęcia grupowe.

Po kilku zajęciach widać pierwsze efekty, zaczęłam używać bogatszego słownictwa. Szybciej zapamiętuję słówka dzięki śmiesznym, zapadającym w pamięć skojarzeniom. Zaczęłam też z odwagą proponować sesje coachingowe w języku angielskim.

Jeśli poszukujesz osób pozytywnie zakręconych, które w swobodnej atmosferze sprawią że zaczniesz w końcu używać angielskiego lub szukasz pomocy kogoś, kto pomoże naoliwić twoje trochę zardzewiałe konstrukcje gramatyczne, świetnie trafiłaś. Ola i jej zespół pomogą ci rozgadać Ci się na dobre, podrzucą w czasie zajęć słowa i konstrukcje, które mogą być Ci potrzebne w sytuacjach biznesowych, coachingowych czy po prostu w życiu codziennym.

Magda Banaszczyk, trenerka, coach

WszelkiWypadek.pl

angielski dla kobiet

Spotkania w pracy powodowały, że bardzo się stresowałam. Postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić. Po roku spotkań z Olą swobodnie wypowiadam się podczas spotkań, chcę uczyć się więcej i powiększać swój zasób słów. W lekcjach w tej szkole najbardziej cenię dobór „narzędzi” i tematów pode mnie, swobodną atmosferę, regularną weryfikację moich osiągnięć i celów oraz zrozumienie moich obaw. Ola tworzy naprawdę świetną atmosferę zajęć.

Alicja Kobus, Head of project and management office, EOS KSI

angielski dla kobiet

Z całego serca polecam Aleksandrę Janowską, którą znam od wielu lat. Podziwiam ją za nowoczesne, interaktywne podejście oraz ciekawe narzędzia i skuteczne metody, szczególnie dla opornych 🙂 Doceniam szczególną dbałość o komfort pracy podczas nauki angielskiego oraz  zrozumienie moich potrzeb językowych, a nawet dopasowanie do braku czasu. Aleksandra to także bardzo żywa, ciekawa osobowość, a dla mnie to ogromna wartość dodana. Dobrze się rozmawia po angielsku o ciekawych rzeczach.

Sylwia Kalinowska psycholog, psychoterapeuta, coach 

www.coachingdlakobiet.com

angielski dla kobiet

Lekcje angielskiego z Olą to przede wszystkim lekcje z osoba mającą pojęcie o metodyce nauczania, czego bardzo brakowało mi z moimi poprzednimi native speakerami. Lekcje są zaplanowane i konsekwentnie realizowane, dzięki czemu można zaobserwować realny progres. Ponadto zadania są bardzo różnorodne, a ich tematyka jest związana z moimi realnymi potrzebami zawodowymi. Właśnie takiego nauczyciela szukałam.

Magdalena Wielgos, Managing Partner, IT Puzzle Recruitment

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną lekcję próbną.