fbpx

Jak powstało Gentle Way Academy?

Październik 2006 – rozpoczynam studia, które najbardziej pasują do wyników mojego egzaminu maturalnego – czyli lingwistykę stosowaną. Nie zastanawiam się, kim chcę zostać w przyszłości, jakie mam powołanie. Jednocześnie z zazdrością zerkam na kolegów i koleżanki z psychologii.

Marzec 2020 – W końcu wszystkie klocki wpadają na swoje miejsce. W ramach pracy domowej od mojej coach tworzę kolaż przedstawiający moją wymarzoną grupę docelową. Kiedy ciało daje mi wyraźne sygnały, że na kolażu mają być same kobiety, nagle wszystko staje się jasne. Przyszłość, która do tej pory zawsze była trudna do uchwycenia, zamienia się w przestrzeń pełną marzeń i pomysłów na kolejne projekty. Z połączenia Mów Do mnie i Gentle Way Coaching powstaje Gentle Way Academy.

2016/2017 – po przełomowej konsultacji z Anią Kupisz-Cichosz zapisuję się na studium coachingu. W końcu realizuję swoje skryte marzenie o pracy związanej z psychologią i rozwojem osobistym. Podczas studiów uświadamiam też sobie, że jestem idealistką i moim wielkim pragnieniem jest, żebyśmy stworzyli sobie niebo na ziemi. Pozyskuję pierwszych klientów, pracując z nimi w obszarze zmiany zawodowej. Równolegle nadal prowadzę szkołę językową.

2017-2020 – zawieszona między szkołą a coachingiem, ciągle mam poczucie, że nie dotarłam jeszcze do miejsca, w którym powinnam być. Co i rusz zmieniam kierunek swoich działań marketingowych, motając się między różnymi pomysłami. W efekcie powstają nawet rejsy połączone z warsztatami dla kobiet “Poczuj siłę”. W końcu sama zatrudniam coacha, żeby odkryć, czego mojej duszy faktycznie brakuje do szczęścia.

Lata 2011-2017 – po studiach pracuję w dużej firmie ubezpieczeniowej. Dość szybko okazuje się, że w pracy potrzebuję więcej kreatywności i niezależności. W 2014 roku zakładam szkołę językową Mów Do Mnie. Pomagam osobom, które chcą się faktycznie nauczyć mówić po angielsku.

Nazywam się Aleksandra Janowska. Na pytanie, kim jestem, odpowiadam tak: kobietą cieszącą się życiem, lingwistką, coachem, freelancerką, tancerką.

Spotkaj się ze mną, jeśli Twoje własne marzenia wydają się jedynie odległą fatamorganą, jeśli obawiasz się, że nie starczy Ci dość sił i odwagi, żeby ruszyć z miejsca. Pomogę Ci odnaleźć wiarę, że możesz nabrać płynności w mówieniu po angielsku.

Przejdź do oferty i zobacz, w jakich obszarach mogę Cię wesprzeć.