fbpx

Cześć! Nazywam się Aleksandra Janowska.

Zapraszam Cię na cykl

trzech bezpłatnych webinarów,

które ułatwią Ci naukę angielskiego.

Dołączysz?

Gentle Way Academy

Webinar 1: Jak bardziej skutecznie uczyć się angielskiego?

W liceum miałam fenomenalną nauczycielkę historii, która oprócz opowiadania nam smakowitych historii o różnych władcach, przez trzy lata obiecywała, że… nauczy nas skutecznie się uczyć.

Niestety nigdy do tego nie doszło.

 

A szkoda, bo nic nie wywołuje większej frustracji, niż powtarzanie w kółko materiału, który i tak po tygodniu ulatuje z głowy.

Właśnie tak się czujesz? Może rozważysz w takim razie wprowadzenie niewielkich zmian do swojego stylu uczenia się? Czasem jeden szczegół może sprawić, że Twoje działania będą znacznie bardziej efektywne.

 

Jeśli chcesz poznać sposoby na bardziej efektywną naukę, spotkaj się ze mną 28 kwietnia o 20.30.

Podczas webinaru opowiem Ci o tym, jak wycisnąć lepsze efekty z czasu, który poświęcasz na angielski.

Pole zapisu znajdziesz poniżej.

Gentle Way Academy

Webinar 2: Jak uczyć się angielskiego z przyjemnością?

Gentle Way Academy

Jeśli patrzysz na tytuł tego webinaru i zastanawiasz się, czy przyjemna nauka angielskiego faktycznie jest możliwa, to znaczy, że to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

 

Być może miałaś tragicznego nauczyciela w podstawówce, który zanudzał całą klasę na śmierć. Może wszyscy kazali Ci tylko zakuwać na pamięć formułki gramatyczne i rozliczali z punktów na teście. Może angielski zawsze wpadał w kategorię “muszę, bo mi każą”, a nie “chcę, bo to fajne”.

Jeśli masz za sobą takie doświadczenia, to pewnie podchodzisz do angielskiego jak do jeża. Głęboko Ci tego współczuję. Wiem jednak, że można mieć zupełnie inną relację z tym językiem.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak czerpać więcej przyjemności z nauki, spotkaj się ze mną 29 kwietnia o 20.30.

Podczas webinaru opowiem Ci o tym, jak zamienić traumatyczne wspomnienia w przyjemne doświadczenie.

Pole zapisu znajdziesz poniżej.

Webinar 3: Jak zabrać się za naukę po długiej przerwie, żeby nie polec na pierwszej prostej?

Powrót na nauki po wielu latach przerwy nie jest rzeczą łatwą. Może wywoływać duży opór, zniechęcenie, bezradność.

 

Wiele osób jest właśnie w takiej sytuacji – już, już prawie siadają do komputera, żeby wyszukać sobie odpowiednie materiały, ale jakoś nie starcza na to energii, weny, zapału… A jeśli już raz udało się zajrzeć na jakąś stronę, to potem znów robi się dziura. I tak mijają dni, tygodnie, miesiące…

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak uniknąć powyższego scenariusza, spotkaj się ze mną 30 kwietnia o 20.30.

Podczas webinaru zdradzę Ci kilka sposobów na to, jak w miarę bezboleśnie powrócić do nauki angielskiego i nie poddać się po pierwszym tygodniu.

Pole zapisu znajdziesz poniżej.

Gentle Way Academy
Gentle Way Academy

Co mówią o mnie klientki?

Spotkania w pracy powodowały, że bardzo się stresowałam. Postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić. Po roku spotkań z Olą swobodnie wypowiadam się podczas spotkań, chcę uczyć się więcej i powiększać swój zasób słów. Ola tworzy naprawdę świetną atmosferę zajęć.- Alicja Kobus, Head of project and management office, EOS KSI
Lekcje angielskiego z Olą to przede wszystkim lekcje z osoba mającą pojęcie o metodyce nauczania, czego bardzo brakowało mi z moimi poprzednimi native speakerami. Lekcje są zaplanowane i konsekwentnie realizowane, dzięki czemu można zaobserwować realny progres. Ponadto zadania są bardzo różnorodne, a ich tematyka jest związana z moimi realnymi potrzebami zawodowymi.- Magdalena Wielgos, Managing partner, IT Puzzle Recruitment
Na zajęciach panuje świetna atmosfera – siedzimy w kilka osób na mega wygodnych fotelach jak starzy dobrzy znajomi i urządzamy sobie pogadankę przy herbatce. Klimat zajęć jest mało szkolny, co sprzyja chęci uczenia się. Już nie raz spotkałam się na prywatnych zajęciach ze szkolną ławką i tablicą – nadająca z góry dystans pomiędzy nauczycielem a uczniem. Tutaj tego nie ma. Dodatkowo tematyka zajęć jest bardzo luźna, materiały przyjemne, ciekawe i zróżnicowane.- Sylwia Cholewa, Analityk Systemowy, Inter Cars S.A.
Podobała mi się przede wszystkim tematyka poruszanych na zajęciach zagadnień (związana z moją branżą) oraz aktywna formuła lekcji. Dzięki temu poszerzyłam zakres słownictwa, łatwiej mi jest teraz uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach, zaczęłam prowadzić krótkie moduły szkoleniowe po angielsku. Szukałam kursu, który jest nastawiony głównie na rozwijanie umiejętności mówienia i podejście tej szkoły okazało się bardzo trafionym wyborem.- Agnieszka Buśk, trenerka, coach
Najbardziej podobały mi się ćwiczenia. Nie były nudne, umożliwiały szybkie utrwalenie materiału. Nie musiałam żmudnie uzupełniać ćwiczeń poprzez wpisywanie odpowiedzi, ponieważ w większości z nich była możliwość automatycznego wyboru. PDF-y były czytelne, pozbawione nadmiaru informacji, co uznaję za duży plus, ponieważ łatwo mogłam odnaleźć się w notatkach, z których chętnie korzystałam.- Anna Wielgórska, uczestniczka wyzwania ``Pisz maile biznesowe po angielsku``
W kursach szkoły Mów Do Mnie zachwyciła mnie różnorodność form prowadzenia zajęć. W grupie ćwiczymy komunikację między sobą, słuchamy rozmaitych materiałów (filmy, nagrania BBC, wywiady, podcasty etc.) czy omawiamy teksty bogate w nowe słownictwo. Dla mnie idealnym rozwiązaniem wspomagającym naukę jest dostęp do aplikacji, w której lektor zapisuje nowe słownictwo poznane podczas zajęć. Na zajęciach panuje miła i otwarta atmosfera. Lektorka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i wybiera temat przewodni zajęć i sposób jego omówienia, tak aby zainteresować grupę. Dzięki kursom grupowym otwieram się na komunikację z innymi osobami, co wcześniej stanowiło dla mnie barierę. Zdecydowanie zwiększyła się moja motywacja do nauki języka.- Bogumiła Lewandowska, Bureau Veritas
angielski dla liderek

Nazywam się Aleksandra Janowska. Na pytanie, kim jestem, odpowiadam tak: kobietą cieszącą się życiem, lingwistką, coachem, bizneswoman, tancerką.

Angielskiego uczę od prawie 15 lat. Kocham języki miłością odwzajemnioną. Do nauczania podchodzę kreatywnie – jeśli kursant nie może zapamiętać jakiegoś słowa, potrafię zaśpiewać piosenkę albo opowiedzieć sprośny dowcip, żeby mu pomóc.

Staram się pokazać, że angielskiego łatwiej się uczyć, jeśli przestaniesz go traktować jak nudny przedmiot szkolny. Przecież to część Twojego życia, narzędzie do poznawania świata.

Stworzyłam Gentle Way Academy jako bezpieczną przestrzeń dla kobiet, które pragną swobodnie mówić po angielsku.

Spotkaj się ze mną, jeśli Twoje własne marzenia wydają się jedynie odległą fatamorganą, jeśli obawiasz się, że nie starczy Ci dość sił i odwagi, żeby ruszyć z miejsca. Wierzę, że masz w sobie wszystko, żeby osiągnąć to, czego pragniesz – wystarczy to odnaleźć. A potem jeszcze trochę popracować 🙂

Masz pytania? Napisz do mnie!