fbpx

BUSINESS ENGLISH SPECIAL

Chcesz używać angielskiego na profesjonalnym poziomie?

Jak najbardziej efektywnie wykorzystać swój czas?

Potrzebujesz być na bieżąco z wiadomościami ze swojej branży?

doradca zawodowy

Business English Special to zajęcia dedykowane kobietom w biznesie, które cenią swój czas i rozwój.

Zdaję sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest dla Ciebie wygospodarowanie czasu na naukę angielskiego. Chciałabyś, żeby nie tylko został on sensownie spożytkowany, ale jeszcze wspierał Twoje cele zawodowe. Dlatego proponuję spotkania maksymalnie wypełnione przydatnymi Ci treściami. 

Oprócz słownictwa i komunikacji rozszerzysz wiedzę ze swojego obszaru specjalizacji, ponieważ będziemy pracować na publikacjach zagranicznych ekspertów. Dzięki takiej inspiracji moje klientki niejednokrotnie wprowadziły zmiany w swoje projekty czy codzienne działanie.

Praca na tematach, które Cię naprawdę kręcą, to nie tylko oszczędność czasu, ale też energii — nie musisz dodatkowo motywować się do nauki angielskiego, bo on sam Cię wciąga.

prezentacje dla perfekcjonistek

Cena

Koszt jednego spotkania 60 minut to 220 zł brutto. 

Cena obejmuje:

  • analizę potrzeb i określenie celu nauki,
  • spotkanie online,
  • indywidualnie przygotowany zestaw materiałów,
  • stały dostęp do notatek z zajęć, które prowadzę w trakcie każdego spotkania,
  • spersonalizowaną, regularnie aktualizowaną listę słówek do nauki w aplikacji online,
  • konsultacje mailowe między spotkaniami.

Wystawiam faktury, nie jestem VAT-owcem.

Formuła Spotkań

Badanie Twoich potrzeb

Naszą współpracę zacznę od dokładnego sprawdzenia, czego potrzebujesz. Prowadzić prezentacje? Opanować small talk? Podszlifować swój profil LinkedIn? Lepiej komunikować się ze swoim zespołem? Jest to potrzebne, żebym mogła przygotować…

…materiały szyte na miarę

Nieważne, z jakim tematem do mnie przyjdziesz — przygotuję dla Ciebie teksty, nagrania i ćwiczenia, które będą 100% odpowiadać Twoim celom. Niezależnie od tego, czy będziesz chciała rozmawiać o rynkach kapitałowych, czakrach czy podróżach na Marsa, będziemy miały na czym pracować.

 Konwersacje

Od początku mojej pracy jako lektorka stawiam na mówienie. Dla mnie prawdziwa znajomość języka jest przede wszystkim o komunikacji. Nie będę zapychać naszych spotkań oglądaniem filmików, raczej przygotuj się na deszcz pytań.

Gramatyka

Ten temat zawsze wypływa, więc od razu odpowiadam — to zależy od Ciebie. Jeśli czujesz się pewniej, kiedy rozumiesz, jak działa język, chętnie podsunę Ci odpowiednie materiały. Ale raczej do pracy w domu, niż do zajmowania się nimi na spotkaniu.

Prace domowe

Wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych i oczekiwań wobec postępów. Jeśli chcesz szybciej się rozwijać, spotkania ze mną nie będą wystarczające, to pewne. Z drugiej strony, jeśli wiesz, że nie dasz rady wykroić zbyt wiele czasu na angielski poza lekcjami, ale zależy Ci, żeby małymi krokami posuwać się do przodu, to też w porządku.

Poznajmy się!

Aleksandra Janowska

Aleksandra Janowska, Gentle Way Academy

Na pytanie, kim jestem, odpowiadam tak: kobietą cieszącą się życiem, lingwistką, coachem, bizneswoman, tancerką.

Angielskiego uczę od ponad 15 lat. Kocham ten język miłością odwzajemnioną. Staram się pokazać, że angielskiego łatwiej się uczyć, jeśli przestaniesz go traktować jak nudny przedmiot szkolny. Przecież to część Twojego życia, narzędzie do poznawania świata. Stworzyłam Gentle Way Academy jako bezpieczną przestrzeń dla kobiet, które pragną swobodnie mówić po angielsku.

Co klientki mówią o współpracy ze mną

8

Zdecydowałam się na naukę angielskiego u Oli z polecenia mojej przyjaciółki. Od pierwszych zajęć Ola położyła nacisk na ośmielenie mnie jeśli chodzi o mówienie w języku angielskim.

Uczę się angielskiego od wielu lat, ale dopiero nauka z Olą sprawiła, że mówię po angielsku bez obaw. Zajęcia są w pełni dostosowane do moich potrzeb zarówno tematyką, jak i sposobem ich prowadzenia.

Zadnia domowe umożliwiają mi utrwalanie zdobytej wiedzy. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę uczyć się u Oli. Z całego serca polecam wszystkim, którzy chcą mówić w języku angielskim i efektywnie uczyć się tego języka i jego zastosowania w biznesie.

Wiktoria Jaros-Susicka, Chief Operating Officer – CCFOUND, Chief Executive Officer – Maxie Hill

7 (1)

Jaki jest efekt nauki w Gentle Way Academy? Odważyłam się mówić po angielsku z tym zasobem słów, który mam. Obniżyłam swój poziom perfekcjonizmu, co przyniosło mi ulgę. Staram się mówić tak, żeby skomunikować się z odbiorcą, zamiast na siłę tłumaczyć skomplikowane polskie zdania. Gdy myślę o poprowadzeniu szkolenia po angielsku, nie paraliżuje mnie już stres. Jestem raczej ciekawa, jak mi pójdzie. Absolutnie nie mam wątpliwości co do tego, czy dam sobie radę.

Podoba mi się to, że w zajęciach z Olą powtarzają się pewne stałe elementy. Są to przede wszystkim narzędzia do nauki (na przykład aplikacja do słówek) oraz usystematyzowana struktura lekcji. Czuję się bezpiecznie w tak stworzonych ramach. Z drugiej strony, jeśli nagle potrzebuję zmiany kierunku, bo pojawiła się nowa potrzeba, mogę liczyć na elastyczność i szybkie dostosowanie materiałów do nowej sytuacji.

Angelika Chimkowska, Social Selling Strategist, www.chimkowska.com

5 (1)

Ogromną zaletą zajęć z Olą  jest atmosfera. Każde zajęcia to tak naprawdę swobodna, niezobowiązująca pogawędka ze znajomymi, tyle że po angielsku. Mam poczucie, że każde spotkanie jest jakby skrojone na moją miarę, dopasowane maksymalnie do moich potrzeb – a przecież to zajęcia grupowe.

Po kilku zajęciach widać pierwsze efekty, zaczęłam używać bogatszego słownictwa. Szybciej zapamiętuję słówka dzięki śmiesznym, zapadającym w pamięć skojarzeniom. Zaczęłam też z odwagą proponować sesje coachingowe w języku angielskim.

Jeśli poszukujesz osób pozytywnie zakręconych, które w swobodnej atmosferze sprawią że zaczniesz w końcu używać angielskiego lub szukasz pomocy kogoś, kto pomoże naoliwić twoje trochę zardzewiałe konstrukcje gramatyczne, świetnie trafiłaś. Ola i jej zespół pomogą ci rozgadać Ci się na dobre, podrzucą w czasie zajęć słowa i konstrukcje, które mogą być Ci potrzebne w sytuacjach biznesowych, coachingowych czy po prostu w życiu codziennym.

Magda Banaszczyk, trenerka, coach, WszelkiWypadek.pl