WARSZTATY

Misja zmiana pracy

 

ZIDENTYFIKUJ SWOJE ZASOBY I ZMIEŃ PRACĘ!

 

Zróbmy mały quiz:

Czy chcesz zmienić pracę?

Czy potrafisz to zrobić samodzielnie?

 

Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi „tak”, a na drugie „nie”,

warsztat „Misja: zmiana pracy” jest właśnie dla Ciebie!

 

Misja: zmiana pracy – zidentyfikuj swoje zasoby to warsztat przeznaczony dla osób, które chciałyby zmienić pracę, jednak trudno im zdecydować, od czego zacząć. Jego celem jest zidentyfikowanie Twoich mocnych stron, na których możesz się oprzeć, poszukując nowej pracy, przyjrzenie się tym obszarom, które utrudniają Ci podjęcie pierwszych działań oraz zaplanowanie konkretnych kroków, które umożliwią Ci zrealizowanie Twojego celu. W ciągu tego spotkania będziesz pracować nad następującymi tematami:

  • Jakie jest Twoje nastawienie do zmiany pracy? Czemu to wydaje się takie trudne? Jakie przeszkody stoją na Twojej drodze?
  • Jakie jest Twoje doświadczenie? Czego się do tej pory nauczyłaś/eś?
  • Jakimi umiejętnościami dysponujesz?
  • Które z nich warto umieścić w CV, a których nie?
  • Co chcesz i możesz zrobić, żeby w końcu ruszyć z miejsca? Jakie konkretne kroki podejmiesz?

Dlaczego warto zdecydować się na udział w tym warsztacie?

  1. Sprawdzona, skuteczna metodyka: Warsztat oparty jest o model zasobów KASH (od angielskiego knowledge – wiedza, attitude – nastawienie, skills – umiejętności i habits – nawyki), który wielokrotnie przetestowałam w pracy z moimi klientami. Model pozwala w uporządkowany, ale też bardzo wyczerpujący sposób przyjrzeć się temu, co wspiera, a co przeszkadza w procesie szukania pracy. Po jego zastosowaniu dużo łatwiej będzie Ci napisać przejrzyste, konkretne CV, które zaprezentuje Cię jako świetnego pracownika.
  2. Pomoc specjalisty: Nie wiesz, jak opisać swoje doświadczenie? Na co zwracają uwagę rekruterzy, czytając CV? Jakie rzeczy powinny się znaleźć w Twoim życiorysie, a które można opuścić? Czy warto korzystać z generatorów CV dostępnych online? Na warsztacie dostaniesz odpowiedź na wszystkie te pytania.
  3. Wymiana doświadczeń: Pracując w grupie osób, które stają przed podobnym wyznaniem, będziesz mieć okazję wymienić się doświadczeniami, obawami oraz zobaczyć, że nie jesteś osamotniona/y w tej sytuacji. Możesz otrzymać wiele wartościowych porad od innych uczestników – nie wahaj się skorzystać z mądrości grupy.
  4. Odpowiedni stosunek efektów do ceny: Na warsztacie będzie maksymalnie pięć osób. Praca w takiej niewielkiej, kameralnej grupie zapewni Ci maksymalną efektywność przy cenie zdecydowanie niższej, niż w przypadku konsultacji indywidualnych.
  5. Motywacja do działania: Często kluczem do sukcesu jest postawienie tego pierwszego kroku. Moje doświadczenie pokazuje, że praca wykonana w ciągu takich kilku godzin może być właśnie tym rozbiegiem, którego potrzebujesz, żeby aktywnie i skutecznie rozpocząć poszukiwanie pracy.

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

5.07.2018, godz. 18.00-21.00 – warsztat stacjonarny w Warszawie

17.07.2018, godz. 17.00-20.00 – warsztat stacjonarny w Warszawie

ZAPISY

 

Masz pytania? Zostaw mi wiadomość.