COACHING

Coaching indywidualny to intensywna forma współpracy „jeden na jeden”. Jeśli myślisz o skorzystaniu z tego narzędzia, najprawdopodobniej jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu. W trakcie procesu coachingowego będziesz mieć okazję wyznaczyć sobie atrakcyjne cele, do których warto dążyć, przyjrzeć się swoim ograniczeniom, ale też mocnym stronom i, korzystając ze wszystkich swoich zasobów, wytyczyć drogę, która umożliwi Ci realizację planu.

Od sierpnia 2018 roku ze swoimi klientami pracuję według autorskiego programu Misja: zmiana pracy, czyli Program łagodnej zmiany zawodowej. Dedykuję go osobom, które chciałyby zmienić swoją pracę, jednak potrzebują wsparcia, żeby ruszyć w dalszą drogę.

Poniżej znajdziesz odpowiedz na kilka pytań, które przybliżą Ci założenia programu.

1. Jaki jest cel naszej współpracy?

Zapraszam Cię do procesu, którego celem jest bezbolesne, łagodne przeprowadzenie Cię przez proces zmiany pracy. Z moim wsparciem zaplanujesz i zrealizujesz działania, które doprowadzą Cię do założonego celu. Niezależnie od tego, czy jest nim zmiana firmy, stanowiska czy zawodu, podzielenie tej z pozoru trudnej drogi na mniejsze odcinki sprawi, że dużo łatwiej będzie Ci ją pokonać. A co najważniejsze, pokonasz przeszkody, które do tej pory powstrzymywały Cię przed działaniem.

2. Jak to zrobimy?

Program „Misja: zmiana pracy” to cykl kilku-kilkunastu spotkań, który dzieli się na dwie części. Pierwsza ma na celu dogłębną analizę Twoich potrzeb, zasobów oraz ograniczeń, druga – stworzenie planu kroków, które w możliwie najszybszy i bezbolesny sposób doprowadzą Cię do nowego miejsca pracy. Ja będę pracować z Tobą jako coach i mentor – czyli z jednej strony pomogę Ci wydobyć na światło dzienne to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, a z drugiej podzielę się wiedzą w tych obszarach, w których będziesz potrzebować zewnętrznego wsparcia, np. przy pisaniu CV.

3. Jakimi tematami będziemy się zajmować?

W związku z tym, że każdy klient przychodzi z indywidualnym „portfelem” potrzeb, poniżej przedstawiam jedynie propozycje tematów, którymi możemy się zająć:

 • motywacja
 • ograniczające przekonania
 • mocne i słabe strony
 • CV, które da Ci pracę
 • jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

4. Jakie odniesiesz korzyści ze współpracy ze mną?

 • pomogę Ci znaleźć rozwiązanie każdego problemu, z którym przychodzisz,
 • zmiana pracy/zawodu będzie się wiązała z mniejszym kosztem emocjonalnym,
 • pomogę Ci uzyskać szersze spojrzenie na Twoją sytuację,
 • dzięki mojemu „dopingowi” ruszysz z miejsca i będziesz robić regularne postępy,
 • bazując na moim doświadczeniu w zmianie pracy i zawodu, pomogę Ci zaplanować skuteczne działania, chroniąc przed stratą czasu i pieniędzy.

5. Jak to wygląda od strony technicznej?

Realizacja programu zajmuje od dwóch do czterech miesięcy, obejmując 4-12 spotkań. Jego okres trwania zależy od Twoich potrzeb i tempa pracy. Sesje prowadzę zarówno na żywo, w biurze w centrum Warszawy, jak i zdalnie – przez telefon lub Skype – takie sesje są tak samo efektywne, jak na żywo, a „odpadają” nam ograniczenia terytorialne i dojazdy.

Pracuję głównie metodą coachingową, czyli poprzez zadawanie pytań pomagam Ci odkryć Twoją indywidualną ścieżkę realizacji potrzeb – dzięki dotarciu do wewnętrznej motywacji możesz mieć pewność, że dużo dłużej będzie Cię ona napędzać do działania, niż rozwiązanie narzucone z zewnątrz. W swojej pracy wykorzystuję wiele narzędzi, np. różnego rodzaju karty coachingowe, model KASH itp., jak również ćwiczenia stworzone specjalnie dla Ciebie, co oznacza… dużo rozwoju i dużo dobrej zabawy 🙂

 6. Ile to kosztuje?

Przygotowałam dla Ciebie trzy warianty cenowe.

 • Jeśli mniej więcej wiesz, jakiej pracy szukasz i potrzebujesz tylko trochę się w tym upewnić i nabrać odwagi przed dalszą drogą, proponuję Ci cztery spotkania w cenie 440zł.
 • Jeśli masz problem z określeniem swoich zasobów oraz brakuje Ci odwagi do zmiany, ale mniej więcej znasz dalszy kierunek swojej kariery zawodowej, proponuję Ci osiem spotkań w cenie 800zł.
 • Jeśli kompletnie nie wiesz, jakie warunki powinna spełniać Twoja przyszła praca, jakie masz kompetencje i czujesz, że potrzebujesz dużo wsparcia, żeby przejść przez proces zmiany pracy, zapraszam Cię na 12 spotkań w cenie 1080zł.

Trudno Ci zdecydować, który wariant jest dla Ciebie? Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie próbne, a ja pomogę Ci określić, w jakim miejscu jesteś.