O Gentle Way Coaching

Jak powstało Gentle Way Coaching?

Październik 2006 – rozpoczynam studia, które najbardziej pasują do wyników mojego egzaminu maturalnego – czyli lingwistykę stosowaną. Nie zastanawiam się, kim chcę zostać w przyszłości, jakie mam powołanie. Idę za tym, co zostało mi wpojone.

Rok 2017 – mówię o sobie, że jestem coachem i czuję radość, że w końcu mogę wypowiedzieć te słowa. W Gentle Way Coaching pomagam osobom, które tkwią w nielubianej pracy, ponieważ nie wierzą, że są w stanie znaleźć lub stworzyć dla siebie lepsze miejsce. Zajmuję się coachingiem kariery, ponieważ na własnej skórze doświadczyłam, jak kręta droga prowadzi czasem do realizacji swojego powołania i dotarcia do miejsca, które w pełni wykorzystuje nasz potencjał.

Czerwiec 2016 – konsultacja biznesowa z Anią Kupisz-Cichosz. Pytania o przyszłość mojej szkoły językowej pozostają bez odpowiedzi. W końcu, na pytanie o marzenie, płyną łzy i padają dwa słowa: „być coachem”.

Marzec 2017 – zapisuję się na studium coacha biznesu w Pracowni Coachingu NOVO. To miejsce splotu starego z nowym. Pojawia się dużo szczęścia, ale też wiele obaw i oporów.

Lata 2011-2017 – najpierw pracuję w dużej firmie ubezpieczeniowej, potem zakładam szkołę językową Mów Do Mnie. Wiem, jakie są uroki życia na etacie, znam też blaski i cienie bycia przedsiębiorcą.

 

Nazywam się Aleksandra Janowska. Na pytanie, kim jestem, odpowiadam tak: kobietą cieszącą się życiem, coachem, freelancerką, tancerką.

Spotkaj się ze mną, jeśli Twoje własne marzenia wydają się jedynie odległą fatamorganą, jeśli obawiasz się, że nie starczy Ci dość sił i odwagi, żeby ruszyć z miejsca. Wierzę, że masz w sobie wszystko, żeby osiągnąć to, czego pragniesz – wystarczy to odkryć. A potem jeszcze trochę popracować 🙂

 

 

 

 

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *